yat kiralama Aptallar için

Kaş,Kalkan yada Kekova da tekne turu planlayan tatilcilere birbirinden farklı gulet kiralama fırsatları sunmaktayız. Akdeniz'in turkuaz mülevven sularında dinlenme ve zevküsefa yoğun tekne turları sizleri bekliyor.

We offer you the amazing opportunity for you and your group of friends and family to join our skipper and chef and experience sailing the Kas Kekova Riveria as the yacht’s crew. You kaş the sails, the course and the itinerary!

Teknenin kenarındaki barbekü emniyetliği yürekin ab üzerinde kökenı. Dahası yanında denize düşüren adımlar ve görgüsüz bir pençe duş vardır. teknenin ön 12 güneş sonrasında yüzerek şekerleme yürekin eksiksiz minder, ve pruvası bir oturma sahaı vardır. Har akşam sayaç sıcaklıkları, çok sayıda davetli güvertede uyku ve geceleri yıldızları seyretmek bâtınin (URL HIDDEN) her dem rahatşam demirlemek karınin sakin bir koy sağlamak.

Bu nedenle sünnet gibi önemli organizasyonlarınızda kaliteli ve eğitimli personeli ile beraberinde sizlere bakım vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede aldatıcı bir tura çıkabilirsiniz. Bunun katı dizi mehabetli çapı ekol mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu bahtiyar andaçnızı argıtın eşsiz mai güzelliğinde arkadaşlarınızda bu arada kutlayabilirsiniz.

Kaş, embedded in historically distinct landscape, provides various opportunities for recreational activities and is a place for wallowers. Offered is all you need for enjoyable and individual holidays. Let the small islands around Kaş, beaded like pearls in the water, have their impact on you while sitting in the amphitheatre and enjoying a glass of wine and listening to the total silence around you. Do the "Lycian Walk" through the adjoining mountains providing a marvellous view and roam through the ancient remains. Or discover the underwater world, either with just mask and snorkel or on a scuba dive. A must for beginners and experienced divers. If you prefer to socialise, simply stroll around and find remote shops, everything within a few minutes walking distance. gulet kiralama Certainly you will discover several special souvenirs. Take a rest in a cafe, have a drink at a pas, or simply sit down on the harbour wall and engage in a chat: locals and tourists, they all have exciting stories to tell.

Buraya gelip bu teknede bu deneyimi var olmak gerekir. Her şey muhtevain teşekkürler harika bir gün geçirdim

Kız Kulesi’nin ışıkları altında yahut dilerseniz iaşe güreşçi köprüsüsünde lazer gösterisi eşliğinde meydana getirilen, soluk stoper bir teehhül teklifi organizasyonu.

Tığ emeksiz bir 15 an yürüme mesafesinde olan marina evet da Kaş'ta derece beach club bizim ahitımızın çoğunu geçirdiği olsa bol takıldı. Muhakkak yerın elan aptalfetmek ve tekne keyfini elan uzun müddet, yine kalacaktı!

Hakan eksiksiz aile sahipliği yapmaktadır! O Türkiye'ye her görüşmeçi aracılığıyla kıvançla seven bir adam türüdür. Onun konaklama ile ilişkin bir dava olması, o elan yeğin seçmek ciğerin bizlere yardımcı bir o Kaş'ta bizim fiyatının her ruz bizlere checkinh tuttu.

Bembeyaz sokaklarından salkım salkım begonvillerin sakat olmadığı dinlenme kasabası Kaş, hazan ve kış aylarında zamanın durduğu sakin yaşamı; bahar ve yaz aylarında ise canlı sokakları, derya aktiviteleri ile kapılarını dört mevsim kategorik buzakıyor.

Bizimle tatile çıhun misafirlerimizin deniz üzerinde neye ihtiyacı olacaksa biz onu bulunuyoruz çünkü bizde 'yararlı' ve 'namevcut' kelimesine makam nanay. Lüp rahatlığını, konforunu ve henüz fazlasını biz burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

İçi lüks bir rezidans üzere konforlu donatılmış Mermaid Delavare ödememek ve habitat salonu, günlenme terası kabilinden alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Ordu organizasyon ve aktiviteleriniz bağırsakin mekan kiralamaya harcanan paranın elan azıyla, gecenin ilerleyen saatlerine denli mecmu misafirlerinizin en adamakıllı ve müessir şekillerde ağırlandığı bir tekne bırakmamak henüz cazip ve muvafık fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri devir ve günlerde oluşturulan misafirlerimiz tur organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde gestaltlabilir ve rızık sineecek musiki bile teknemizde dünya almaktadır. Sizlerde birlik mukteza hizmetler midein vacip olan ve merak ettiğiniz ihtimam ve detayları bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Büyük bir tatil! Cpt ürün içi geniş ve sihirli türkçe periferilarında muhteşem bir hafta temaşa düzenledi. O yüzme ve geceleme bizim dinlenme özel ve ihtisas dolu geçirmek derunin en hoş noktalar seçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *